Pazartesi - Cuma 09:00 - 19:00

Cumartesi 09:00 - 14:00

Türkiye

Bahçelievler/İstanbul

Sosyal Medya

Uluslararası Standartlarda Hizmet Anlayışı

Dentica, Türkiye’nin gelişmiş sağlık sektörünü uluslararası standartlarda hizmet politikasıyla birleştirerek müşteri beklentilerini maksimum düzeyde karşılamaktadır.

Profesyonel Doktorlar

Çalışmalarımızı uzman doktorlarımızla birlikte yüksek hizmet kalitesi ile yürütmekteyiz.

VIP Hizmet

Dentica starts your patient follow-up process from the airport transfer, and allows you to receive VIP service at every step.

Tedavilerimiz

Sağlık turizmi alanında hizmet veren Dentica, son teknolojik imkanlarını modern kliniklerle birleştirerek ağız ve diş sağlığı alanında üst düzey çalışmalara yer vermektedir.

İmplant
Devamını Oku
Ortodonti
Devamını Oku
Periodontoloji
Devamını Oku
Pedodonti
Devamını Oku
Estetik Diş Hekimliği
Devamını Oku
Kanal Tedavisi
Devamını Oku
Tüm Hizmetlerimiz
Tüm Tedavileri Gör

Diş Hekimliğinin Geleceği Üstün Hizmet Standartlarıyla Dentıca'da!

– VIP Hizmet

Diş hekimliği tedavisi için Türkiye’yi tercih eden kişilerin ulaşım konusunda herhangi bir sorun yaşamamaları için hastalarımızın transfer işlemlerini planlıyoruz. Dentica, özel bir karşılama ile VIP hizmeti almanızı sağlar.

– Otel

Dentica ile İstanbul’un en iyi otellerinde 5 yıldızlı bir konaklama deneyimi sizi bekliyor. Tedavi süreciniz devam ederken, şehrin merkezinde olmanın ayrıcalıklarından yararlanacaksınız!

Uzman Doktorlarımızın Tecrübelerinden Faydalanın!

Dentica, tedavi sürecinizi profesyonel doktorlarımız ile yürüterek sorunlarınıza birinci sınıf bir çözüm sunar.

Dr. Enver ÖZTÜRK

Enver  Öztürk 1986 yılında İstanbul ‘da doğdu. Orta ve lise öğrenimini İstanbul Bayrampaşa Anadolu Lisesi´nde tamamladıktan sonra, 2009 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi´nden mezun oldu. Aynı yıl İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı.2015 yılında uzmanlık eğitimini tamamlayarak  bilim doktoru ve Endodonti uzmanı unvanı almaya hak kazandı.

Dr. Emine GÜLLÜK ÖZTÜRK

Emine Güllük Öztürk 1982 yılında Erzurum’da doğdu. Orta ve lise öğrenimini İstanbul Bahçelievler Anadolu Lisesi´nde tamamladıktan sonra, 2005 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi´nden mezun oldu. Aynı yıl İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız,Diş,Çene Cerrahisi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı.2011 yılında ‘Dental implantlarda kemik yoğunluğuna bağlı kriterlerin çıkarma radyografileri ile incelenmesi’ konulu doktora tezini tamamlayarak bilim doktoru ve Çene Cerrahı uzmanı unvanını aldı.

Hastalarınla empati kuran,dişini kendi dişiymiş gibi yapan ve ilk defa bi diş hekimi koltuğunda kendimi evimin salonunda hissettiğim sevgili doktorum şifa veren ellerinize sağlık..

- Esra Güler

Hastalarınla empati kuran,dişini kendi dişiymiş gibi yapan ve ilk defa bi diş hekimi koltuğunda kendimi evimin salonunda hissettiğim sevgili doktorum şifa veren ellerinize sağlık..

- Esra Güler

Kesinlikle çok başarılı ve fazlasıyla Güler yüzlü buldum.Gönül rahatlığıyla dişlerinizi ve kendinizi emanet edebilirsiniz 🙂 Hoş sohbetleri de artı bir puan tabi ki çok teşekkürler

- Fatih Kurt
Open chat