Pazartesi - Cuma 09:00 - 19:00

Cumartesi 09:00 - 14:00

Türkiye

Bahçelievler/İstanbul

Sosyal Medya
 
Dentica  >  All Can Four Dental İmplants

Dişler eksik olduğunda birçok şey etkilenir. Sadece düzgün çiğneme ve yeme yeteneğinizi kaybetmekle kalmazsınız, tüm yüz şekliniz değişebilir ve gerçekte olduğunuzdan çok daha yaşlı görünebilir, konuşmanızda etkilenebilir. Ancak diş hekimlerimiz, All On Four tedavi konusunda size yardımcı olabilir ve aylarca acı çekmek yerine tüm bunları sadece bir günde gerçekleştirebilirler.

All can four dental implants tedavisinde hangi madde kullanılır? 

All can four dental implants yapımında büyük oranda titanyum kullanılır. Nedeni, titanyumun insan vücuduna uyumlu olması diyebiliriz. İçerisindeki maddeler, ağızda oluşabilecek sıvılardan etkilenmez. Bu nedenle iltihap, alerjik reaksiyon gibi olumsuz durumlarla karşılaşmak zorunda kalmazsınız. Çenedeki kemik ile kaynaşma süresi daha kısadır. Ağız içerisinde, kişiyi rahatsız edici durmaz. 

All can four dental kimlere uygulanabilir?

Bu işlem dental implant ameliyatına engel olacak herhangi bir  hastalığı bulunmayan ve yeterli kemik hacmine sahip tüm hastalara uygulanabilir.

All can four dental tedavi aşamaları nelerdir?

Hastalara önce detaylı bir klinik ve radyolojik muayene yapılması gerekir. Bilgisayarlı tomografi üzerinde ölçümler yapılarak hastanın yapısına uygun bir planlama yapılır. 

All On Four prosedürü iki aşamadan oluşmaktadır. Tedavi günü hastaya planlamaya uygun şekilde 4 adet implant yerleştirildikten sonra aynı gün geçici diş protezi, dental implantların üstüne sabitlenir. Üç ay sonra hastaya kalıcı diş protezleri yapılır.

All can four dental faydaları nelerdir? 

  • İlk adım, diş hekiminizle birlikte tedaviyi dikkatli bir şekilde planlamaktır, böylece yeni dişleriniz aynı gün takılabilir ve sadece birkaç saat sonra yeni gülüşünüz ortaya çıkar.
  • Maliyet avantajı ile sadece 6 veya 4 implantla desteklenir.
  • Eksik dişlere bu çözüm, kendi dişlerinize yeniden sahip olmaya en yakın çözümdür.
  • Daha uzun implantlar genellikle daha az kemiği olan ve kemik grefti gerekliliğini ortadan kaldıran kişilere uygulanır.
  • Diş implantları elbette bakım ve uygun bakım gerektirecektir, ancak protez bakımının aksine, eskime, gevşeme, diş etlerinde sürtünme, diş etlerinde sürtünme sorunları halledilmesi gereken sorunlar olmayacaktır.
  • Tedavi çok hızlıdır, aynı gün içinde sonuç verir.

All Can Four Dental | Sıkça Sorulan Sorular 

İmplant işlem sırasında ve sonrasında ağrı hissedilir mi?

İmplant uygulaması o bölgeye uygulanan lokal anestezi ile ağrısız yapılmaktadır. Operasyon sonrası herhangi bir diş çekimi sonrasında oluşabilecek kadar hafif bir ağrı olabilir.

Open chat